Zajęcia adaptacyjne

ZAPROSZENIE
Wybór przedszkola dla własnego dziecka może być trudny. Ciężko jest uporządkować ogrom dostępnych informacji i wyłonić z nich te, które są dla danego rodzica istotne. Ciężko jest również ocenić na podstawie przeczytanych informacji czy dana placówka spełni oczekiwania rodziców co do opieki, wychowania i przygotowania do nauki w szkole ich dziecka. Zachęcamy do poświęcenia czasu na odwiedzenie naszego przedszkola, spędzenia wraz z dzieckiem czasu w placówce, by uzyskać dodatkowe informacje i móc zobaczyć jak ono naprawdę funkcjonuje. Czas spędzony w przedszkolu pozwoli zarówno dziecku jak i rodzicom w pewnym stopniu ocenić atmosferę tu panującą, poznać nauczycielkę, która poprowadzi grupę oraz kilkoro nowych kolegów, strukturę i metody pracy nauczycieli. Dla dziecka obecność bliskiej osoby w nowym otoczeniu sprawia, że przyszły przedszkolak czuje się bezpiecznie i we wrześniu łatwiej zniesie rozłąkę z ukochanymi rodzicami.
W związku z powyższym zapraszamy tegoroczne trzylatki- przyszłe przedszkolaki wraz z ich rodzicami na zajęcia adaptacyjne w naszym przedszkolu, które odbędą się w dniach:

5 marca 2014r. o godz. 16.30
12 marca 2014r. o godz. 16.30
W maju, po opublikowaniu listy dzieci przyjętych do przedszkola zaprosimy rodziców na zebranie informacyjne przeznaczone TYLKO DLA RODZICÓW (bez udziału dzieci).

Ponadto zapraszamy również do obejrzenia wspólnie z obecnymi przedszkolakami przedstawień bajkowych:
- "Przygody Koziołka Matołka"- 03 III 2014r. o godz. 9.15,
- "Gdzie jest wiosna?"- 31 III 2014r. o godz. 9.15,

oraz uczestniczenia w koncertach muzycznych:
- "Marcowe porządki"- 10 III 2014r. o godz. 9.15,

W czerwcu przy sprzyjającej pogodzie zapraszamy nowo przyjęte dzieci wraz z ich rodzicami do odwiedzania i wspólnej zabawy w naszym ogrodzie przedszkolnym codziennie(w dni robocze) w godzinach 10.00- 12.00.


Serdecznie zapraszamy:-)

powrót do strony głównej